
XI NIEDZIELA ZWYKŁA
- Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i wspólne przeżywanie Oktawy Bożego Ciała, Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa, Odpustu, szczególnie osobom, które przygotowały Ołtarze i oprawę Liturgiczną Mszy Św. i codziennej procesji.
- Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 17.30. W piątki nabożeństwo czerwcowe o godz. 20.15 (nie będzie nabożeństwa czerwcowego o godz. 18.00).
- W poniedziałek o godz. 16.00 spotkanie wspólnoty „Odnowa” na plebanii.
- W poniedziałek przypada dzień urodzin Ks. Grzegorza. Msza św. w Jego intencji o godz. 18.30. Pamiętajmy o Jubilacie w naszych modlitwach.
- Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od godz. 19.00 do 20.00 do kościoła. W czasie Adoracji kapłan posługuje w konfesjonaleh.
- W piątek o godz. 18.30 Mszą św. rozpocznie się spotkanie Oazy Młodzieżowej. Po Mszy św. spotkanie na plebanii.
- W tym tygodniu nie będzie spotkania Oazy Dzieci Bożych.
- Z całego serca dziękujemy Wszystkim za składane do skarbon i na konto parafialne ofiary na rzecz naszej Parafii. Dziś II niedziela miesiąca. Ofiary przeznaczone będą na cele remontowe. Na przełomie czerwca i lipca planujemy roczpocząć kolejny etap remontu dachu na wieży kościoła. Niech Pan Bog Wam wszystkim wynagrodzi dobroć serca.
- Bożemu miłosierdziu polecajmy śp. Mariannę Wysocką, śp. Jana Krzyżaniaka, których pożegnaliśmy w minionym tygodniu, oraz wszystkich naszych drogich zmarłych. Wieczny odpoczynek…
ks. Krzysztof Walkowski
Wasz Proboszcz
